14.03.2015., L.Rozentāls, Ps77, “Kas ir tās telpas, kurās jau ieejam: paradoksi, visu un visa cienīšana, Trīsvienība, pasaules mīlēšana, kopības sajūta, ceļš, kurā neviens vēl nav gājis”

Pastāsti citiem

Kas ir tās telpas, kurās jau ieejam: paradoksi, visu un visa cienīšana, Trīsvienība, pasaules mīlēšana, kopības sajūta, ceļš, kurā neviens vēl nav gājis

“Bija vēl arī kāds nākamais pārsteigums. Kalnam virsotnes nemaz nebija. Kalna gals, kuru visi bija cerējuši sasniegt, atradās mūžīgajā miglā un tam apkārt šalkoja necaurejamas aukas. Dažkārt biezie mākoņi noskaidrojās un daži spēja ieskatīties par dažiem metriem augstāk. Beigu beigās daži no viņiem saprata KORAĻĻU pakāpes noslēpumu – ar katru kāpienu kalns auga arvien augstāks. Tam, kurš vienmēr bija domājis, ka spēs ar perfekta aprīkojuma palīdzību, vingrinājumu metodēm vai fitnesu sasniegt galējo mērķi un tādā veidā līdz galam atņemt kalnam tā burvību, tagad nopietni jāpārdomā. Tajā pat laikā tā bija arī atziņa, kas tevi piepildīja ar lielu prieku: kalns, kuru tie kopš pirmsākumiem bija pielūguši, bijājuši un mīlējuši, nemaz nebija nekāds kalns. Tā bija dzīva būtne, kas līdzinājās viņiem pašiem, daudz vairāk kā jelkad kāds būtu nojautis”.

Mācītājs: Linards Rozentāls
Lasījums no 77. psalma.

Print Friendly
Lasīt tālāk