29.06.2019., K.Simanovičs, “Attiecību krīzes un iespējamie risinājumi”

Pastāsti citiem

Var mēģināt dzīvi sadalīt dažādos loģiskos segmentos (tieši attiecību kontekstā): vecāku ģimene, draugi, mācības, darbs, paša veidotā ģimene, dažādas sabiedriskās aktivitātes (reliģija, politika, hobijs u.c.). Katrā no šiem segmentiem būs savi specifiski uzdevumi, izaicinājumi, ierobežojumi, rakstītas un nerakstītas normas, attiecību modeļi utt.
Taču kas visus šos visnotaļ atšķirīgos segmentus vieno un caurstrāvo? Es pats. Mana laika gaitā izveidojusies personība. To, kādas attiecības es veidošu un kā rīkošos katrā no kontekstiem, ietekmēs ne tikai ārējie objektīvie apstākļi un racionālie apsvērumi, bet mana līdzšinējā subjektīvā pieredze, uztvere un izpratne – īpaši tā, kas ir veidojusies bērnībā…
Kas īsti es esmu? Kādēļ mani emocionālie pārdzīvojumi ir tieši tādi? Kādēļ attiecībās ar tuvākajiem atkārtojas vienas un tās pašas situācijas? Vai un kā es varu mainīt attiecības ar citiem cilvēkiem?

Mācītājs Kaspars Simanovičs.
Lekcija Rīgas Lutera draudzes vasaras nometnē “Iesākumā ir attiecības”, kas norisinājās no 2019. gada 28. līdz 30. jūnijam Pārgaujas novada “Ķečos”.

Torņakalna mediatēka var pastāvēt tikai pateicoties jūsu ziedojumiem. Paldies par sniegto atbalstu!
luteradraudze.lv/draudzes-dzive/ziedo
www.paypal.me/luteradraudze

Print Friendly
Lasīt tālāk